۲۹ اسفند ۱۳۹۸
اسفند ۲۹, ۱۳۹۸

جراح بینی اصفهان

اسفند ۲۹, ۱۳۹۸ ۰ دیدگاه

جراح بینی اصفهان

افراد با توجه به موقعیت مکانی خود در پی انتخاب بهترین جراح بینی در آن منطقه می باشند، به طور مثال ساکنین اصفهان به دنبال انتخاب بهترین جراح بینی اصفهان هستند.

جراحی بینی با هدف برطرف کردن ایرادات و نواقص ظاهر بینی و ایجاد تناسب آن با دیگر اجزای صورت و در عین حال حفظ یا بهبود عملکرد تنفسی انجام می شود.

بینی در مرکز صورت قرار دارد و کوچکترین تغییر آن زیبایی بقیه اجزای صورت را تحت شعاع قرار خواهد داد به همین خاطر جراحی بینی باید توسط بهترین جراح بینی انجام شود.

افرادی که متقاضی جراحی بینی در اصفهان هستند می توانند نمونه کارهای دکتر خورده چی جراح بینی اصفهان را در آرشیو گالری تصاویر سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مشاهده نمایند.

جراح بینی اصفهان

اولین و مهم ترین اقدام قبل از انجام جراحی بینی ، انتخاب بهترین جراح بینی می باشد که تاثیر مستقیمی در نتیجه جراحی بینی خواهد داشت. همانطور که می دانید جراحی بینی جزو جراحی های ضروری و فوری نیست بنابراین فرد متقاضی از وقت کافی برای انتخاب جراح بینی برخوردار است.

بسیاری از افراد به دلیل عدم انتخاب جراح بینی متبحر، دچار عوارض جانبی خواهند شد و مجبور به انجام جراحی بینی ترمیمی می شوند.

لازم به ذکر است برای انجام جراحی بینی ترمیمی باید حداقل یکسال از جراحی بینی اولیه گذشته باشد، چرا که در این مدت ایرادات بینی به طور کامل قابل تشخیص است. همچنین جراحی بینی از جمله جراحی های دشوار است و با تکرار مجدد آن پیچیده تر نیز خواهد شد و به طبع هزینه آن بیشتر می باشد؛ بنابراین در جراحی بینی اولیه در انتخاب جراح بینی خود نهایت دقت را داشته باشید.

ویژگی های جراح بینی
جراح بینی باید قادر به انجام انواع جراحی بینی باشد.
جراح بینی باید با وجدان کاری، سلامت و رضایت بیمار را اولویت قرار دهد.
جراح بینی موظف است بیمار را در جریان اقدامات قبل و بعد از جراحی قرار دهد چرا که رعایت این اقدامات از اهمیت بالایی برخوردار است.
جراح بینی باید با خلاقیت و برخورداری از علم زیبایی شناسی قادر به تصور نتیجه نهایی بینی باشد.
جراح بینی خوب باید با صبر و حوصله پاسخگوی تمام سوالات بیمار باشد تا فرد با آرامش خاطر اقدام به جراحی بینی نماید.
نحوه انتخاب جراح بینی اصفهان
یکی از موثر ترین راه های انتخاب جراح بینی ، پرس و جو از دوستان و آشنایانی است که قبلا اقدام به جراحی بینی نموده اند.

مشاهده نمونه کار های جراح بینی ، بهترین روش برای سنجیدن میزان تجربه و مهارت پزشک می باشد.

بدین منظور می توانید با مراجعه به سایت یا صفحه اینستاگرام جراح و یا مراجعه حضوری به مطب ایشان، نمونه کارهای پزشک را مورد سنجش قرار دهید.

جراح بینی اصفهان

انواع جراحی بینی
جراحی بینی استخوانی
بینی استخوانی به بینی های گفته می شود که از لحاظ ظاهر دارای برآمدگی یا حالت خم یا به اصطلاح قوز روی پل بینی هستند.

جراحی بینی های استخوانی به دلیل داشتن پوست نازک و بافت و غضروف مستحکم جزو ایده آل ترین جراحی های بینی می باشد و نتایج مطلوب و مورد رضایتی را به همراه دارد.

جراحی بینی گوشتی
بینی گوشتی از لحاظ ظاهر دارای حالت پهن و افتاده در قسمت نوک بینی هستند.

جراحی بینی های گوشتی جزو مشکل ترین و پیچیده ترین نوع عمل های زیبایی بینی هستند و باید توسط بهترین جراح بینی انجام شود تا نتایج مطلوب را ایجاد نماید.

بینی های گوشتی دارای پوست ضخیم ، بافت و غضروف ضعیفی هستند.

جراحی بینی ترمیمی
جراحی بینی ترمیمی با هدف برطرف کردن ایراداتی که در جراحی بینی اولیه به طور کامل از بین نرفته یا ایجاد شده است، انجام می شود.

زمان مناسب برای انجام جراحی بینی بعد از یکسال است که اسکار و زخم های داخل بینی تا حد زیادی بهبود یافته باشد و حالت تثبیت شده ای پیدا کرده باشد.